Reklama zewnętrzna

reklama zewnetrzna icona
Reklama zewnętrzna
Reklama zewnętrzna Białystok

Wyjdź z cienia! Atrakcyjne, bezpośrednie reklamy zewnętrzne

Reklama zewnętrzna jest jednym z najpotężniejszych mediów. Jej ogromny potencjał łączący w sobie atrakcyjność przekazu i oryginalność komunikacji sprawia, że z powodzeniem może ona konkurować z pozostałymi kanałami promocji. Reklama zewnętrzna jest najbardziej naturalnym, a zarazem bezpośrednim w odbiorze źródłem informacji o naszej działalności.

Potencjalni Klienci mają z nią kontakt w momencie, gdy przebywają poza domem, w przestrzeni publicznej, dlatego nazywana jest ona reklamą outdoorową. Przebywając poza miejscem zamieszkania czy pracy mamy znacznie silniejszy kontakt z otoczeniem – jest to okoliczność, która znacząco wpływa na skuteczność reklamy zewnętrznej. Ponadto brak deklaratywności stoi po stronie outdooru przemawiając na korzyść tej formy reklamy.

Reklama zewnętrzna – prosty i skuteczny przekaz

Nie od dziś wiadomo, że odbiorcy zdecydowanie lepiej reagują na prosty przekaz płynący na przykład z billbordów czy ulotek zwracając na nie znacznie więcej uwagi, niż w przypadku pozostałych mediów, wymagających wykonania jakiejkolwiek czynności, jak włączenie telewizora, radia, komputera czy kupienie gazety.

Zatem pod względem bezpośredniości przekazu i kontaktu z potencjalnym Klientem reklama zewnętrzna niema sobie równych.

Szeroki zasięg największym atutem reklamy zewnętrznej

Reklama outdoorowa może być kierowana równocześnie do wielu grup odbiorców. Może być też, jak to ma miejsce w przypadku innych mediów, nastawiona na konkretną grupę potencjalnych Klientów. Niezależnie jednak od tego szeroki zasięg i masowość reklamy zewnętrznej stanowi jej największy atut.

Najliczniejszą grupą odbiorców treści przekazywanych przez reklamy zewnętrzne są osoby aktywne i mobilne, a zatem ludzie z największym potencjałem nabywczym. W związku z powyższym reklama zewnętrzna jest najskuteczniejsza w przestrzeni miejskiej, ponieważ ludzie przemieszczając się maja z nią nieustanny kontakt np. jadąc autem, komunikacją zbiorową lub idąc pieszo, robiąc zakupy w centrach handlowych i hipermarketach, zatrzymując się na stacjach benzynowych czy korzystając z miejsc przeznaczonych do rozrywki.

Propozycja Drukarni Alda w zakresie reklamy zewnętrznej

Proponujemy szeroką paletę usług związanych z reklamą wizualną zewnętrzną tzw. Outdoorową. W naszej ofercie znajdują się gotowe systemy informacji wizualnej przeznaczone dla handlu, usług, a także dla sektora publicznego w tym urzędów i instytucji.

Wykonujemy:

Menu