Gadżety reklamowe

gadzety reklama
Gadżety reklamowe
Gadżety reklamowe Białystok

Zadbaj o swój wizerunek dzięki gadżetom reklamowym

W dzisiejszych czasach promocja marki i kreacja pozytywnego wizerunku firmy jest najważniejszym elementem strategii biznesowej każdego przedsiębiorstwa. Im silniejsza promocja, tym znacznie mocniejsza pozycja firmy na rynku na tle konkurencji. W tym celu firmy prześcigają się w stosowaniu rozmaitych chwytów marketingowych korzystając z wielu sprawdzonych metod na osiągnięcie zamierzonego skutku, jakim jest pozytywny wizerunek w oczach potencjalnych Klientów. Z całą pewnością bardzo skutecznym sposobem promocji marki są gadżety, które odznaczają się ogromnym potencjałem reklamowym. Te drobne, niedrogie upominki znacząco wpływają na postrzeganie firmy. Dowodem na to są największe światowe koncerny i korporacyjni giganci, którzy od dawna włączają w swoje plany marketingowe ologowane drobiazgi: smycze do kluczy, długopisy, maskotki itp.

Zwiększ prestiż swojej firmy, obdaruj Klientów gadżetami z własnym logo

Możliwości kreatywnego reklamowania własnej działalności są niemal nieograniczone i tylko od naszej wyobraźni zależy, w jaki sposób i jakimi kanałami chcemy dotrzeć do Klienta.

Gadżety reklamowe rozdawane są przy różnych okazjach, wszędzie tam gdzie mogą przyciągnąć uwagę odbiorców, do których kierowana jest kampania promująca dany produkt lub firmę. Szacuje się, że gadżety reklamowe prze około dwa lata wpływają na postrzeganie marki, ponieważ jest to średni czas przez jaki odbiorcy znajdują się w posiadaniu określonego upominku.

Dlatego tego typ promocja posiada bezwzględną przewagę nad reklamami w mediach czy klasycznymi reklamami zewnętrznymi i jest niezwykle skuteczna. Przecież każdy użyteczny i w dodatku otrzymany za darmo przedmiot cieszy, zwłaszcza gdy zapiszemy coś podarowanym długopisem w obrandowanym notesie lub ukryjemy się przed deszczem pod parasolem z logo określonej firmy.

Gadżety reklamowe na każdą okazję

Właściwy dobór drobnych upominków w postaci przydatnych gadżetów reklamowych pozwoli na budowanie długotrwałych, dobrych relacji z kontrahentami i wzmocni pozytywny wizerunek firmy wśród potencjalnych Klientów. Dlatego proponujemy bogaty asortyment gadżetów upominkowych z logo Państwa firmy lub promujących określone działanie, usługę lub produkt.

Propozycje drukarni Alda Białystok

Oferujemy:

  • Gadżety reklamowe związane z podróżowaniem –  torby, plecaki, parasole a nawet akcesoria sportowe czy rekreacyjne.
  • Gadżety reklamowe, które sprawdzą się w biurze – długopisy, ołówki, notesy, teczki itp.
  • Gadżety reklamowe w postaci galanterii skórzanej – portfele, teczki, etui, które mogą stanowić upominki dla długotrwałych współpracowników lub bardzo dobrych stałych Klientów.
  • Gadżety reklamowe w postaci estetycznych wyrobów ceramicznych – kubki, filiżanki.

Na powyższych produktach może się znaleźć także slogan reklamowy bądź znak firmowy. Wszystko zależy od Państwa.

Menu