Wizytówki

druk cyfrowy
Druk cyfrowy
wizytówki Białystok

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie – zacznij od wizytówki

Dawniej bilety wizytówkowe, jak powszechnie nazywano popularne wizytówki pełniły całkowicie inne funkcje niż dziś. Używanie ich wiązało się bowiem wyłącznie z rzeczywistymi wizytami i to tylko w kontaktach „czysto” towarzyskich.

Obecnie ich znaczenie uległo całkowitej zmianie. Wizytówki stały się dla większości społeczeństwa niezbędnym atrybutem w pracy zawodowej niezależnie od reprezentowanej branży. Używane są podczas rozmaitych spotkań biznesowych, w trakcie konferencji czy targów oraz w czasie codziennego kontaktu z potencjalnymi Klientami.

Wizytówki odgrywają niezwykle istotną rolę z marketingowego punktu widzenia. Te niewielkie, z powodzeniem mieszczące się w portfelu kartoniki są bez wątpienia jedną z najskuteczniejszych i zarazem najtańszych form reklamy. Niema prostszego i jednocześnie bardziej profesjonalnego sposobu na przekazanie podstawowych danych o nas, naszych umiejętnościach, firmie czy prowadzonej działalności.

Mówiąc wprost, jest to najlepsza metoda na przedstawienie się w świecie biznesu, ale nie tylko.

Zacznij rozmowę od wręczenia osobistej profesjonalnej wizytówki

Wizytówki są swoistym odzwierciedleniem nas samych i naszej działalności dlatego niezwykle ważne jest, aby prezentowały się one jak najlepiej. Wizytówki muszą być wykonane w sposób przejrzysty i precyzyjny.

Konstrukcja oraz forma wizytówki wpływa na wzrost zainteresowania naszą firmą i ułatwia nawiązywanie współpracy z kontrahentami czy Klientami, co w prostej linii przekłada się na wzrost dochodów z prowadzonej działalności.

Perfekcyjne wizytówki, dzięki którym zrobisz niesamowite wrażenie

Drukarnia Alda proponuje profesjonalne wizytówki, dzięki którym Państwa potencjalni Klienci z łatwością zapamiętają Waszą firmę oraz uzyskają dostęp do najważniejszych informacji o jej działalności oraz podstawowych danych kontaktowych. Zaprojektowane i wykonane przez drukarnię Alda wizytówki cechuje niepowtarzalna szata graficzna i doskonała jakość wykonania.

Nasze wizytówki doskonale sprawdzą się jako sposób na zareklamowanie Państwa działalności i przyczynią się do podkreślenia wyjątkowego charakteru Waszej firmy.

Oferujemy:

  • Wizytówki w rozmiarze 90×50 mm.
  • Wizytówki w rozmiarze 85×55 mm.
  • Indywidualny projekt graficzny wizytówki.
  • Wizytówki uszlachetnione folią błyszczącą lub matową (w zależności od preferencji Klienta).
  • Wizytówki uszlachetnione tłoczeniem (suchy tłok) lub specjalnym sztancowaniem.
  • Wizytówki uszlachetnione wybiórczym lakierowaniem UV.
  • Pełny kolor wizytówki (jedno lub dwustronny).
  • Wizytówki przypominające kształtem kartę kredytową.
Menu