Kalendarze

Kontakt

Drukarnia Alda
ul. Świętojańska 21
15-277 Białystok
tel. 85 740 34 34

biuro@aldadruk.pl

kalendarze Białystok

Posiadamy w ofercie kalendarze TRÓJDZIELNE, JEDNODZIELNE, PLANSZOWE, KSIĄŻKOWE, LISTKOWE oraz BIUWARY. Nasze lata doświadczeń w produkcji, zaangażowanie w Państwa indywidualny projekt jak i staranne wykończenie całości sprawi, że ta forma reklamy będzie działać i funkcjonować na Państwa korzyść przez okrągły rok!

Kalendarz trójdzielny charakteryzuje się klasycznym wykonaniem i podziałem na trzy kalendaria dla miesięcy: poprzedniego, bieżącego oraz następnego. Zdjęcie lub grafika reklamowa znajdują się na planszy w górnej części kalendarza. Możemy na niej zamieścić znaki firmowe, teksty oraz zdjęcia w dowolnych zestawieniach i wersjach kolorystycznych. Kontynuacją grafiki z tej planszy może być powierzchnia dalszych obszarów kalendarza.

Kalendarz jednodzielny o klasycznym wykonaniu z jednym kalendarium, gdzie umieszczone są dodatkowo: miesiąc poprzedni i następny. Spójnym dopełnieniem projektu kalendarza są czytelne kalendaria z poszczególnymi miesiącami. Część graficzna skupia się u góry kalendarza. Daje to możliwość zamieszczenia w widocznym miejscu takich elementów graficznych jak znaki firmowe, zdjęcia oraz teksty, opcjonalnie z płynnym przejściem na kolejne obszary tego samego kalendarza.

Kalendarz z kaszerowaną, czyli wypukłą, indywidualną główką w pełnym kolorze doskonale reprezentuje Państwa firmę. Zrywalne kalendarium w 3 językach wraz z imieninami i okienkiem wskazującym bieżący dzień, to jak dotąd najpraktyczniejsze rozwiązanie. Kalendarz można dodatkowo uszlachetnić kładąc lakier punktowy UV dzięki czemu kalendarz będzie bardzo elegancką formą upominku i reklamy.

Kalendarz planer – od lat chętnie wybierane kalendarze biurowe. Projekt w wersji leżącej jest idealny na przykład podczas rozmowy telefonicznej do sporządzania szybkich notatek i zapisków.

Kalendarzyki listkowe – sposób na reklamę w niewielkim wymiarze. Praktyczna wielkość karty kredytowej oraz charakterystyczne zaokrąglone rogi to standardowy wygląd kalendarzyków. Warstwę wierzchnią stanowi błyszcząca lub matowa folia, która chroni przed uszkodzeniami.

Menu