Ulotki

druk cyfrowy
Druk cyfrowy
Ulotki Białystok

Ulotki –  najskuteczniejsza forma przekazu bezpośredniego

W czasach, gdy Internet i media społecznościowe rozwijają się w błyskawicznym tempie przejmując na siebie coraz to więcej zadań z obszaru szeroko rozumianej reklamy, zdarza się nam zapomnieć jak skuteczną formą promocji jest tradycyjna ulotka. Tymczasem te stare, sprawdzone metody wciąż działają, mało tego pozostają najlepszym sposobem przekazu bezpośredniego. Ulotki w dalszym ciągu są najchętniej wybieraną metodą promocji wśród większości przedsiębiorców, szczególnie w momencie rozpoczynania działalności. To dzięki ulotkom łatwo, szybko i relatywnie tanio docieramy z informacją o przeprowadzanych akcjach promocyjnych, nowych produktach lub usługach do potencjalnych Klientów.

Dlaczego ulotki są tak popularne?

Ulotki pozwalają na bezpośredni kontakt określoną grupą potencjalnych Klientów i choć może są niekoniecznie lubiane przez społeczeństwo, to jednak taka forma reklamy przynosi zamierzone rezultaty, tym którzy w nią inwestują – co przecież jest najważniejsze! Ulotki spotykamy wszędzie dlatego z łatwością docierają one do szerokiego grona odbiorców.

Nawet jeśli nie zostaną one przeczytane przez dana osobę od razu istnieje duże prawdopodobieństwo, że zabierze ona otrzymaną ulotkę do domu lub pracy, tym samym obszar jej oddziaływania może znacząco wzrosnąć.

Ulotka reklamowa – sposób na promocję każdej działalności

Ulotki to sprawdzona metoda na promocję własnej działalności, przynosząca korzyści wszystkim zaangażowanym, zarówno reklamodawcom, jak i odbiorcom przekazu. Dlatego z pewnością warto z niej skorzystać. Ale żeby ulotka nie trafiła od razu do kosza należy dobrze się zastanowić, co i w jaki sposób chcemy przekazać oraz do kogo nasza informacja ma dotrzeć. Gdy już to przemyślimy wystarczy zaprojektować i wydrukować ulotki w czym Drukarnia Alda chętnie Wam pomoże.

Wykonane przez nas ulotki dzięki zastosowanym technologiom i użyciu najlepszych materiałów cechuje nietuzinkowy wygląd i perfekcyjna jakość wykonania. Nasze ulotki z pewnością doskonale sprawdzą się w każdej kampanii promocyjnej, niezależnie od prowadzonej działalności.

Oferujemy ulotki:

  • Standardowe ulotki w pełnym kolorze – druk jednostronny lub dwustronny
  • Ulotki w różnych formatach – także niestandardowych
  • Ulotki na papierze o rozmaitej gramaturze – papier matowy lub błyszczący
  • Indywidualny projekt graficzny ulotki.
  • Ulotki uszlachetnione lakierem lub folią – ulotki zyskują lepszy design, a także są chronione przed nadmiernym ścieraniem.
Menu