Plakaty

druk cyfrowy
Druk cyfrowy
Foldery i broszury Białystok

Pozwól się zauważyć – wyjątkowe plakaty reklamowe

Organizujecie Państwo ciekawe wydarzenie? A może Prowadzicie firmę i chcecie powiadomić swoich potencjalnych Klientów o najnowszej ofercie lub aktualnych promocjach?

Plakat reklamowy będzie do tego najlepszym narzędziem, które pozwoli Wam to zrobić w niedrogi i co ważniejsze skuteczny sposób.

Dlaczego właśnie plakaty?

Ponieważ, z całą pewnością plakaty są jedną z najpopularniejszych i bardzo atrakcyjnych form reklamy wizualnej. Przyciągają uwagę, co gwarantuje błyskawiczne dotarcie do szerokiego grona odbiorców czy potencjalnych Klientów. Plakaty są zatem niezwykle skuteczne i, co nie jest bez znaczenia, relatywnie tanie.

Co można reklamować z użyciem plakatu?

Odpowiedź jest jedna… Wszystko! Z tym popularnym nośnikiem reklamy wizualnej spotykamy się niemal na każdym kroku w naszej codziennej aktywności życiowej. Często nawet nieświadomie stajemy się odbiorcami przekazów jakie niosą za sobą treści umieszczone na plakatach.

Zatem plakaty doskonale nadają się do promocji wszelakich wydarzeń lub eventów o rozmaitym charakterze np. koncertów czy innych imprez kulturalnych. Ale też są wyśmienitym sposobem na prezentację Państwa działalności.

Dzięki plakatom możecie w ciekawy i profesjonalny sposób zareklamować swoje usługi bądź przedstawić ofertę firmy. Jedynym warunkiem niezbędnym dla osiągnięcia sukcesu, czyli zwrócenia uwagi potencjalnego Klienta jest dobry projekt, który zainteresuje odbiorcę i sprawi, że zapozna się on dokładniej z treścią plakatu. Ale w tym już nasza głowa!

Plakaty – oferta drukarni Alda Białystok

Dzięki drukarni Alda projektowanie plakatów jest proste, a reklama skuteczna. Wychodzimy bowiem naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferując druk plakatów na dowolnie wybranym papierze i w wielu rozmiarach. To sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie dotyczące plakatu reklamowego.

Oferujemy:

  • Profesjonalne, indywidualne opracowanie szaty graficznej plakatu.
  • Wydruk plakatu w dowolnym rozmiarze.
  • Wydruk plakatu na papierze satynowym w podstawowej gramaturze tj, od 130 do 200g – doskonała jakość wydruku powoduje, że papier ten nadaje się do licznych zastosowań w obrębie reklamy wizualnej
  • Wydruk plakatu na dowolnym papierze, również barwionym (w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta).
  • Wydruk na grubym papierze (200g) – półbłysk i grubość papieru gwarantuje większą wytrzymałość plakatu i wydłuża jego żywotność.
  • Laminowanie plakatów folią błyszczącą, półbłyszczącą lub matową (jedno i dwuwarstwowe) – zwiększenie odporności plakatu na czynniki atmosferyczne, zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne.
Menu