Banery reklamowe

reklama zewnetrzna icona
Reklama zewnętrzna
Banery reklamowe Białystok

Baner reklamowy – najwyższa skuteczność w najniższej cenie!

Baner reklamowy to obecnie jedna z najczęściej używanych metod promocji produktów i usług, ale też wszelkiej innej działalności np. wydarzeń, koncertów, eventów, oferty edukacyjnej szkół i uczelni itp., będąca najtańszym podłożem dla reklamy zewnętrznej tzw. ekspozycji outdoorowej. Oczywiście niska cena baneru reklamowego, to tylko jedna z jego licznych zalet. Banery są bowiem niezwykle wielofunkcyjne. Można je stosować z jednakowym powodzeniem zarówno na zewnątrz budynków, jak i wewnątrz pomieszczeń. Zaś najwyższej jakości druk oferowany przez Drukarnię Alda na elastycznych, winylowych lub tekstylnych tkaninach gwarantuje, że reklama będzie wyraźna i perfekcyjnie czytelna przez bardzo długi czas i to niezależnie od niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Jeden baner reklamowy – wiele zalet

  1. Baner reklamowy należy do najtańszej grupy z pośród wszelkich form reklamy, ponieważ jego cena waha się od kilku do maksymalnie kilkuset złotych w zależności od wielkości i użytego materiału.
  2. Jest niezwykle wytrzymały na niekorzystny wpływ warunków pogodowych zachowując przy tym wszystkie swoje walory estetyczne, przez co cechuje się długą żywotnością. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu do jego produkcji wytrzymałych materiałów i najlepszych technik drukarskich.
  3. Łatwość transportowania. Banery reklamowe (nawet bardzo dużych rozmiarach) dzięki możliwości składania czy zwijania bez ryzyka uszkodzenia można w prosty i wygodny sposób transportować. Dzięki temu jeden baner możemy wykorzystać w wielu miejscach, co przynosi wymierne korzyści jego właścicielowi.
  4. Banery reklamowe mogą występować w niemal każdym rozmiarze dlatego charakteryzują się wyjątkową skutecznością. Są widoczne nawet z dalekiej odległości (w zależności od rozmiaru), a przy tym są proste i szybkie w montażu.
  5. Twórczy atrakcyjny przekaz. Wykazując się odrobiną kreatywności i świeżym spojrzeniem w podejściu do tematu przy projektowaniu baneru można w łatwy sposób zapisać się w pamięci potencjalnych Klientów i wyróżnić się na tle konkurencji.

Banery reklamowe Alda

Gwarantujemy kompleksowe i w pełni profesjonalne wykonanie usług, dzięki czemu zamawiając u nas swój baner reklamowy otrzymacie produkt doskonałej jakości i w umówionym terminie.

W standardzie naszych usług znajduje się:

  • Wydruk baneru – elastyczne, winylowe lub tekstylne tkaniny.
  • Oczkowanie baneru – pozwala natychmiast i w prosty sposób zamocować baner.
  • Dowolny rozmiar baneru – w zależności od indywidualnych potrzeb.
  • Wykonanie specjalnego rękawa – ułatwia montaż w pozycji wiszącej
  • Zabezpieczenie baneru płynnym laminatem – ochrona przed promieniowaniem UV.
Menu