Etykiety, Metki

etykiety przemyslowe icona
Etykiety przemysłowe
Etykiety, Metki Białystok

Etykiety i metki – EKSPOZYCJA DOSKONAŁA!

Etykiety/metki mogą doskonale eksponować produkt, jak i markę. Przygotowane przez drukarnię w Białymstoku wyróżniają się znakomitą jakością i trwałością, w pełni dostosowaną do wszystkich potrzeb.  W szerokiej ofercie przeznaczonej dla przemysłu oferujemy też etykiety, metki i przywieszki kartonowe wykonywane w technice druku offsetowego i sitodruku.

Techniki te umożliwiają naniesienie na powierzchnie logo, jak i tekstu, a nawet fotografii przy zastosowaniu rastra CMYK. Metki i przywieszki, które są drukowane techniką offsetową wykonywane są na kredzie do 350g/m² i kartonie do 300g/m² .

Istnieje możliwość zalakierowania lakierem UV, pokrycia folią matową/błyszczącą. Dodatkowo folię matową można uszlachetnić lakierem UV. Przywieszki kartonowe mogą być bigowane w celu uzyskania odciśniętych rowków, by łatwiej było zagiąć etykietę. Do tego wykonujemy dziurki, nitujemy otwory, zaokrąglamy rogi i perforujemy.

Alda Białystok drukuje metki i etykiety dla Ciebie

W ofercie znajdują się przywieszki poliestrowe, w przypadku, gdy etykiety samoprzylepne nie mogą zostać zastosowane (w ogrodnictwie, w branży metalurgicznej, drzewnej czy logistycznej).

Plusy bezklejowej etykiety:

  • nie ulega zniszczeniu w taki sposób jak etykieta papierowa.
  • umożliwia  identyfikację wyrobu w następnych fazach procesów produkcyjnych, jak i podczas transportu.
  • jest odporna na warunki atmosferyczne, środki chemiczne, wodę oraz wszelkie uszkodzenia.

Zadruk wedle potrzeb klienta może być wykonany:

  • 1+0 (jeden kolor, jednostronnie),
  • 4+0 (pełna paleta kolorów, jednostronnie),
  • 1+1 (jeden kolor, obustronnie),
  • 4+4 (pełna paleta kolorów, obustronnie),
Menu