Druk cyfrowy - Drukarnia Alda

Alda to nowoczesna drukarnia z siedzibą w Białymstoku, specjalizująca się w kreowaniu i przygotowywaniu profesjonalnych materiałów reklamowych i drukowanych. Naszym wyróżnikiem i atutem są ponadprzeciętna jakość usług oraz wielowymiarowa kompleksowość.

Ponad 25-letnia obecność na rynku daje naszym specjalistom doskonałą orientację w zakresie aktualnego zapotrzebowania na konkretne usługi związane drukiem, ale także z reklamą. Orientacja to jednak nie wszystko - my wszystkie te potrzeby realizujemy.

Druk cyfrowy to dopiero początek

Oferujemy naszym Klientom bardzo wysokiej jakości druk cyfrowy, wykonywany według najnowocześniejszych metod, z wykorzystaniem najlepszych materiałów, w różnych formatach, nie wyłączając druku wielkoformatowego. To jedynie niewielki fragment naszych możliwości i oferty.

Jeśli druk cyfrowy to za mało

Jeśli druk cyfrowy to zbyt mało, poznaj inne tajemnice oferty naszej białostockiej drukarni.

Znajdziesz w niej:

Wszystkie nasze propozycje drukowane, wykonujemy odpowiednią metodą: druku cyfrowego, solwentowego, sitodruku, tampondruku lub najnowocześniejszymi metodami tłoczenia. Pozwala to uzyskać idealne połączenie trwałości i naprawdę wysokiej jakości, specjalnie dla Ciebie.

Satysfakcjonujący efekt – z drukarnią Alda Białystok to proste

Naszym sekretem spełnienia oczekiwań szerokiego grona zadowolonych Klientów, którzy dzięki nam osiągają upragniony sukces promocyjny, są 3 kluczowe elementy:

  • kreatywność,
  • skuteczność,
  • rozbudowana oferta.

Już od początku w pełni zindywidualizowanej współpracy, zapewniamy profesjonalne stworzenie projektu, dobór właściwego materiału, uszlachetnienie produktu i finalnie - satysfakcjonujący, który szybko przełoży się na Twój trwały sukces.
 
To wszystko oczywiście pod warunkiem, że zechcesz z niej skorzystać.

Drukarnia Alda – nie trzeba więcej!