Ploter stołowy Gunsjet UV – nowe możliwości w naszej drukarni!

Kontakt

Drukarnia Alda
ul. Świętojańska 21
15-277 Białystok
tel. 85 740 34 34

biuro@aldadruk.pl 

Gunsjet UV GH UVF1016

Spis treści


Miło jest nam poinformować Państwa, że nasz park maszynowy wzbogacił się właśnie o nową maszynę – ploter stołowy Gunsjet UV GH-UVF1016.

Nowe urządzenie to stołowy ploter drukujący w technologii UV o możliwości zadruku na bardzo wielu odmianach materiału. Jego obszar zadruku to 100 x 160 cm – maksymalna wysokość przedmiotu to 70 mm. Druk jest w wysokiej rozdzielczości (1200 x 720 DPI) co daje wysoką jakość nadruku oraz pozwala na szybką produkcję z zachowaniem wysokich standardów jakościowych. Technologia UV zastosowana w Gunsjet UV F1016 zauważalnie zwiększa jakość, jak i prędkość druku, a to za sprawą natychmiastowego utwardzania atramentu poprzez lampy UV. Technologia ta umożliwia również wydrukowanie wypukłych nadruków!

Zapraszamy do korzystania z możliwości naszej drukarni oraz nowej maszyny. Drukujemy na takich materiałach jak plastik, papier, szkło, kamień, marmur, metal, ceramika (płaska) czy powierzchnie lustrzane.

Warto przeczytać: Konica Minolta Bizhub PRESS 1052 – podwojona moc czarno-białego druku cyfrowego!


Najpopularniejsze pytania i odpowiedzi

Jakie nowe możliwości oferuje ploter stołowy Gunsjet UV w drukarni Alda?

Ploter Gunsjet UV to urządzenie drukujące w technologii UV, umożliwiające druk na różnych materiałach z wysoką rozdzielczością. Oferuje szybką produkcję z wysoką jakością nadruku oraz możliwość wydruku wypukłych nadruków.

Na jakich materiałach można drukować za pomocą plotera Gunsjet UV?

Drukarnia Alda oferuje druk na materiałach takich jak plastik, papier, szkło, kamień, marmur, metal, ceramika (płaska) i powierzchnie lustrzane.

Jaka jest maksymalna wysokość przedmiotu, który można zadrukować?

Maksymalna wysokość przedmiotu, który można zadrukować przy użyciu plotera Gunsjet UV, wynosi 70 mm.

Jak wysoka jest rozdzielczość druku oferowana przez ploter Gunsjet UV?

Ploter Gunsjet UV oferuje druk w wysokiej rozdzielczości 1200 x 720 DPI, co zapewnia wysoką jakość nadruku.

Jakie są zalety technologii UV stosowanej w ploterze Gunsjet UV?

Technologia UV zapewnia natychmiastowe utwardzanie atramentu dzięki lampom UV, co zauważalnie zwiększa jakość i prędkość druku. Umożliwia także tworzenie wypukłych nadruków.

Menu