Nowa maszyna w Aldzie – DTF Focus Nebula 35F

Kontakt

Drukarnia Alda
ul. Świętojańska 21
15-277 Białystok
tel. 85 740 34 34

biuro@aldadruk.pl 

System produkcyjny  DTF Focus Nebula 35F

Spis treści


Idąc z duchem czasu nasza drukarnia zakupiła nowe urządzenie do swojego parku maszynowego. Jest to system produkcyjny DTF Focus Nebula 35F, który od teraz będzie „odpowiedzialny” za tworzenie pełnokolorowych druków z dodatkowym kolorem białym stosowanych do wgrzewów na produkty tekstylne.

Od teraz wykonanie fantastycznie kolorowego loga na koszulkę czy czapkę lub też dowolnego kształtu w pełni kolorowej grafiki np. na plecy bluzy będzie bezproblemowe, szybkie… a co najważniejsze – TRWAŁE!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowych możliwości uzyskania fantastycznych barw grafik wgrzewanych na koszulki, czapki, bluzy, torby itp.

Dzwoniąc (85 740 34 34) lub pisząc (biuro@aldadruk.pl) do naszego biura można uzyskać wszelkie informacje na temat kosztów i terminów wykonania wgrzewów.

Warto przeczytać: Nowa wersja strony naszej drukarni!


Najpopularniejsze pytania i odpowiedzi

Co to jest system DTF Focus Nebula 35F?

System DTF Focus Nebula 35F to nowe urządzenie zakupione przez Drukarnię Alda, służące do tworzenia pełnokolorowych druków z dodatkowym kolorem białym na produkty tekstylne.

Jakie są główne zalety systemu DTF Focus Nebula 35F?

Głównymi zaletami systemu są możliwość tworzenia fantastycznie kolorowych logo i grafik na tekstyliach oraz szybkość i trwałość wykonania.

Do jakich produktów można stosować druki z systemu DTF Focus Nebula 35F?

Druki można stosować do różnych produktów tekstylnych, takich jak koszulki, czapki, bluzy, torby i inne.

Jak można zamówić wgrzewy z Drukarni Alda?

Zamówienia można składać dzwoniąc lub pisząc do biura drukarni. Na stronie podane są szczegółowe informacje kontaktowe.

Czy system DTF Focus Nebula 35F jest dostępny tylko dla firm?

Informacje na stronie sugerują, że oferta jest dostępna dla szerokiego grona odbiorców, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych.

Menu